Váš itinerář na míru do Norska

Nechte to na mně! Ve spoulpráci s vámi vám vytvořím itinerář ušitý na míru vašim představám a požadavkům. Získáte nejen podrobného průvodce s plánem cesty na každý den, ale i mou podporu “přítele na telefonu” pro případy nouze.

7500 Kč - 9900 Kč

Co itinerář na míru obsahuje

Plán den po dni

Itinerář obsahuje podrobný plán na každý den včetně tipů na kempy, mapu cesty na daný den, podrobnosti o turistických túrách a atrakcích.

itinerar

Doprava a tipy na ubytování

Doprava autem nebo letecky? Poradím vám nejvýhodnější letenky i trajektové spojení. Do itineráře zařazuji tipy na ubytování nebo kempy ve vámi zvolené cenové relaci, popř. tipy na free camping.

interaktivní mapa

Itinerář zahrnuje orientační mapu celého výletu. Součástí je také interaktivní mapa všech turistických atrakcí a ubytování v aplikaci Google My Maps.

Obecné informace

Více než 20 stran itineráře je věnovaných informacím ohledně cestování do Norska (registrace k placení mýtného, informace ohledně trajektů, ceny v Norsku, informace o kempování nebo cestování se psem...)

Datový zdroj 4

Informace o trajektech

Který trajekt zvolit pro cestu do Norska a který den vybrat, aby byla cesta levnější. Itinerář také obsahuje odkazy na jízdní řády místních trajektů v Norsku.

misto

Turistické atrakce

Každý den zahrnuje podrobně popsané informace o zajímavých místech nebo horských túrách včetně ceny vstupného, parkovného nebo výškového profilu trasy.

Itinerář neobsahuje:

Pár slov o itinerářích na míru

quotes

Spočítali jste si někdy, kolik času vám zabere naplánování dovolené? Z dotazníků a výzkumů vyplývá, že v průměru stráví člověk plánováním dovolené 20-30 hodin. Výsledkem nekonečného googlování je často generický plán cesty inspirovaný programem cestovních kanceláří nebo doporučeními influencerů, kteří v dané zemi navštívili především ta nejvíc instagram-friendly místa. To není úplně šťastný recept na to, jak se vyhnout davům a poznat danou zemi.

Co se týče plánování vlastních cest, tak je mé číslo vysoce nad průměrem zmíněné studie. Co na to říct – snad jen to, že miluju plánování cest. Ne každý to má ale stejně a pokud si dovedete představit lepší trávení volného času, tak jsem tu pro vás. Při přípravě vašeho itineráře se vejdu do 20-30 hodin, ale pouze díky tomu, že se opírám o více než desetileté zkušenosti s cestováním po Skandinávii, znalosti norštiny a kontakty po celém Norsku.

Miluju Norsko: Radka Stankova

Krásnou dovolenou!

Radka

Ukázka itineráře

Miluju Norsko: Itinerář Norsko
Datový zdroj 7

Jak probíhá spolupráce

Poptávka

Do prvotního emailu mi ve zkratce popište vaši představu ideální dovolené.

Osobní konzultace

Poté se domluvíme na termínu krátkého rozhovoru přes Skype nebo Whats App, kde si ujasníme vaše představy o itineráři.

Datový zdroj 8

Platba

Po finálním odsouhlasení vaší představy vám pošlu fakturu. Po jejím zaplacení se pustím do vypracování itineráře.

Vypracování itineráře

Itinerář zpracuji do 3 týdnů od objednání. V případě zájmu je možné i rychlejší dodání. Výsledný soubor vám zašlu ve formátu pdf.

Cena itineráře na míru

Miluju Norsko: Itinerář Norsko

Cena za vytvoření itineráře na míru je 7.500 Kč za itinerář do 14 dnů včetně. Delší itineráře 9.900 Kč. Cena zahrnuje:

●   Cca 30 minutovou vstupní konzultaci
●   Excelovou tabulku s návrhem itineráře den po dni (úpravy do odsouhlasení)
●   Pdf dokument s vypracovaným itinerářem
●   Cca 30 minutovou výstupní konzultaci
●   Podporu na telefonu při případech nouze během cesty

Recenze a zkušenosti

Iva TeršováItinerář na míru
Read More
Úžasný itinerář a spoustu dobrých rad navíc. Cestu jsme absolvovali na přelomu srpna a září. Díky plánu jsme vše v pohodě našli a vždy věděli co a jak. Viděli jsme úchvatná místa, na která by nás vůbec nenapadlo zajet, ušetřili jsme spoustu času a stresu. Dobře jste nám poradila i termín - bylo ještě hezky, ale kempy byly již poloprázdné a za dobré ceny, a ani turistická místa nebyla narvaná. A týden každodenní polární záře! Moc nám pomohla možnost zodpovězení dalších dotazů v průběhu cesty a pocit jistoty, že kdyby nastal problém, máme se na koho obrátit!
Zuzana BlažkováInteraktivní mapa západního Norska
Read More
Jako milovnici map a prostorové komunikace mi ohromně vyhovoval formát, který je - nechápu proč - na trhu vlastně unikátní a inovativní; ostatní destinační produkty vám prodají text a fotky, ale polohu na mapě už si musíte spojovat sami. Radka prodává vrstvu Google Maps, což je naprosto geniální - žádná appka/kniha navíc, prostě někde jedete, otevřete mapu a vidíte okamžitě barevně rozklíčované tipy na přírodní i kulturní a další zajímavosti v okolí.
Iva TejkalováInteraktivní mapa západního Norska
Read More
Vaše mapa je skvělou pomůcku pro soukromé plánovače jako jsem já a hlavně JE V ČEŠTINĚ! Pro nás konkrétně mají velký přínos tipy na kulturu jako je Kistefos muzeum, které navštívíme právě díky vám, protože je to novinka a tištěný průvodce je z roku 2016. Na velké tůry si netroufáme, ale rozdělení podle obtížnosti je skvělé a tím pádem můžeme zhodnotit do čeho se pustíme. Navíc vaše filozofie tipů i na místa, která nejsou na seznamu 90% cestovek je přesně to co mě baví. Přátelům, kteří o Norsku uvažují vás doporučuji a budu to ráda dělat dál.
Irena KadrnožkováItinerář na míru
Read More
V začátku plánování naší rodinné cesty po Norsku jsem náhodou objevila velmi poutavý blog RealCampLife, který spravuje Radka s Ivarem. A protože se nám líbily všechny jejich rady a postřehy, využili jsme jejich nabídku a nechali si od nich vytvořit itinerář na celé tři týdny. Ani jednou jsme se neztratili, ani jednou jsme se nenudili a domů jsme si dovezli jedinečné zážitky, plno krásných fotek bez davů a chuť se do Norska zase někdy vrátit.
Pavel Čermákcestovní konzultace
Read More
Radka, autorka Realcamplife, mi perfektně a mile poradila s plánováním dvoutýdenního roadtripu z Trondheim na Lofoty a zpět! Má přehled snad o všem v Norsku Poradila jak ohledně půjčení auta, MHD v okolí Trondheim, doporučila nějaký parádní treky.... Pokud se jednou rozhodne dělat tam průvodkyni, bude v tom určitě skvělá!
Edita TrčkováItinerář na míru
Read More
Děkuji Radce za velmi ochotný přístup s vypracováním mého itineráře při plánování mé cesty po Norsku. Její cenné rady a osobní zkušenosti s touto krajinou mi umožnily naplánovat cestu i na méně známá krásná místa v zemi fjordů. S jejím přispěním se o to víc těším na nezapomenutelnou dovolenou.
Mirek ZáhorskýInteraktivní mapa západního Norska
Read More
Mapa mi velice pomohla. Jsme lidi co moc neplánujeme a jezdíme s obytnou dodávkou po světě skoro na blind. Takže mrknem na pár videii z dané země a pak vyrazíme a buď tam dojedeme nebo ne. Mapa od tebe byla skvělá, že více či méně byla taková všeho chuť a hlavně byla dobře v bodech rozdělena do kategorii a to se dalo pak dobře řešit. Určitě mapu budu doporučovat dál!
Previous
Next

Váš itinerář do Norska na míru

Chcete si letos na dovolené konečně odpočinout? Pak nechte plánování na mně a nechte si připravit itinerář, který bude přesně odpovídat vašim představám, stylu cestování a rozpočtu.K itineráři na míru navíc získáte moji osobní podporu pro případ, že by se vám dovolená nečekaně zkomplikovala a vy byste potřebovali například vyhledat lékařskou pomoc nebo přeplánovat trasu kvůli extrémnímu počasí.

Miluju Norsko: Radka Stankova

Je pro vás itinerář na míru příliš drahý?

Ráda vám pomůžu s konzultací vašeho navrženého itineráře formou online konzultace.